KURSY ONLINE – NA CZYM POLEGAJĄ I DLA KOGO JE TWORZYMY

Jakiś czas temu stworzyłam nasze pierwsze kursy online. Na czym polegają, jak wyglądają i dla kogo właściwie są przeznaczone? Poniżej kilka słów, jak i dlaczego powstały kursy online i kilka informacji od kuchni 😉

1. PYTANIE: NA CZYM POLEGAJĄ KURSY ONLINE?

Kursy online to tak naprawdę kursy wideo. Specjalnie do wideo zostały podpięte napisy, tak żeby nie trzeba było drukować dodatkowego stosu materiałów. Po zakupieniu kursu w naszym sklepie masz nieograniczony dostęp do kursu, możesz go powtarzać i odtwarzać w dowolnej dla Ciebie chwili na komórce, czy komputerze. Dostajesz go na zawsze! Zapewne już słyszałaś, słyszałeś o naszych kursach, jesli nie to tematykę umieszczam poniżej:

– MINI KURS MOTYWACYJNY, czyli kilka trików jak uczyć się regularnie, praktycznie i efektywnie

oraz

– KURS KONWERSACYJNY, czyli tematy, na które musisz umieć rozmawiać w języku niemieckim

2. JAK WYGLĄDAŁO KRĘCENIE OD KUCHNI

Uwierz mi tworzenie tych kursów wymagało tyle pracy! Jeśli obserwujesz nasz profil to wiesz, że w pierwszy poniedziałek miesiąca na Facebook’u prowadzimy live nasze kawinarium. Taki kurs jest mniej więcej w podobnej formie, z tą różnicą, że jak już coś „kręcisz” nie na żywo to poprawiasz to setki razy i ciągle chcesz coś dodać 😉 Jedna klatka czasem kręcona była godzinę, następnie składana i tworzone były napisy. Jeśli chodzi o mnie, to technicznie był to dla mnie wyczyn, ale udało się! 

3. DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ KURSY?

Od jakiegoś czasu dostawałam od Was informacje i maile, że na przykład brak Wam czasu na kursy stacjonarne, lub że w mniejszych miastach jest ograniczony dostęp do kursów stacjonarnych, bądź nie ma w nich dużego wyboru. Pisały też do mnie młode mamy, które chciały wrócić do pracy i odświeżyć sobie materiał w dowolnej dla siebie chwili. Wszystkie te Wasze prośby zebrałam, dlatego stworzyłam kursy o takiej właśnie tematyce! I po cichu mogę Wam powiedzieć, że tworzymy już kurs gramatyczny, który będzie dostępny pod koniec września. To będzie dopiero kolos i porządny zastrzyk wiedzy!

Kursy grupowe WOW online

Lekcja indywidualna online

Lekcja w parze online

Konwersacje online

Niemiecki biznesowy online